kasperpilot@wp.pl sebwid@wp.pl (+48) 501 448 903 (+48) 608 509 743

O nas

Firma LiderSport jest prężnie działająca firmą  z Wadowic świadczącą usługi turystyczne , sportowe i rehabilitacyjne. Posiadamy szkołę narciarską oraz pływacką.

    Ciągle się rozwijamy uzupełniając naszą ofertę o kolejne ciekawe projekty , wyjazdy turystyczne, organizowanie zawodów o zasięgu wojewódzkim, współpracując z wieloma organizacjami pozarządowymi, z wieloma gminami.

   Solidna sytuacja od 11 lat  zaowocowała zdobyciem klientów na terenie całego powiatu Wadowickiego, oraz w całej Polsce, głównie w Krakowie, Olkuszu, Warszawie, Poznaniu.

Ciesząc się sporym zaufaniem braliśmy udział w organizowaniu takich projektów jak:

 „Jeżdżę z Głową” , „Już Pływam” . Wspólnie z Klubem Sportowym LKS OLIMPIA i Zespołem Szkół nr 1  w Choczni jesteśmy organizatorem gminnych zawodów narciarskich o Puchar Burmistrza Wadowic. Wraz z Wadowickim Centrum Kultury od kilku lat organizujemy zawody narciarskie o charakterze rodzinnym- „Rodzinny Ślizg”, cieszące się ogromna popularnością wśród osób z Powiatu Wadowickiego. Od 11 lat organizujemy wyjazdy turystyczne do Francji , Włoch , Słowacji oraz na terenie całej Polski.

   Od 11 lat prowadzimy Szkołę Narciarstwa Zjazdowego ,Oraz Szkołę Pływacką „LIDER”

Wiele lat doświadczeń pozwoliły nam opracować własne programy nauki pływania i jazdy na nartach ,które doskonale sprawdzają się podczas zajęć z  najmłodszymi uczestnikami naszych zajęć. Dowodem na to jest coraz większa liczba dzieci w wieku przedszkolnym biorąca udział w zawodach narciarskich i pływackich w naszym powiecie. Jako jedyni prowadzimy systematyczną naukę pływania, oraz jazdy na nartach dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zaufały nam takie placówki jak Niepubliczne Przedszkole „ Tęcza w Wadowicach, Publiczne Przedszkole w Choczni.

   Od kilku lat prowadzimy również zajęcia rehabilitacyjne, oraz różnego rodzaju  zajęcia dla osób niepełnosprawnych. Współpracowaliśmy przy projektach „ Reklama Dzieciom” pt:” Nie izolujmy chorych dzieci-pomagajmy im.”  Współpracowaliśmy przy projekcie „Kropla Drąży Skałę” dofinansowanego przez PFRON. Ciągle współpracujemy przy organizacji zajęć rehabilitacyjnych i sportowych dla wielu fundacji  i innych instytucji w Wadowicach oraz całej Polsce.

   Swoich Klientów traktujemy poważnie i dbamy nie tylko o jakość i niepowtarzalny klimat na naszych imprezach i zajęciach, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo naszych Klientów. Posiadamy CETRYFIKAT GWARANCJI UBEZPIECZENIOWEJ firmy „EUROPA” o numerze GT 146/2013 a beneficjentem gwarancji jest Marszałek Województwa Małopolskiego w Krakowie wydając wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki.

   Ogromne doświadczenie zdobywane przez wiele lat, współpraca z różnymi instytucjami, gminami, firmami oraz klientami indywidualnymi, dowodzi że Firma LiderSport jest solidnym partnerem w różnego rodzaju projektach. Partnerem który zadba o niepowtarzalny klimat na organizowanych imprezach, solidne wyszkolenie , oraz bezpieczeństwo.

Zapraszamy do współpracy !  

 LiderSport

Aktualności

Kto okazał się najlepszy w gminie w narciarstwie alpejskim?

Kto okazał się najlepszy w gminie w narciarstwie alpejskim?

W środę (8.03) na stoku "Beskid" w Spytkowicach odbyły się IX Mistrzostwa uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z gminy Wadowice w narciarstwie alpejskim oraz V Mistrzostwa uczniów szkół ponadgimnazjalnych w narciarstwie...

Więcej