kasperpilot@wp.pl sebwid@wp.pl (+48) 501 448 903 (+48) 608 509 743

Obozy sportowe

Obóz żeglarsko, kajakowy Rzewnica 2017

Termin:27.06-07.07.2017

Koszt 1320 zł

Rzewnica

jest nowoczesnym kompleksem turystycznym położonym nad jeziorem Szczytno – jednym z najpiękniejszych akwenów południowych Kaszub. W sąsiedztwie nieprzebytych lasów znajdują się: nowoczesne pole namiotowe, plaża, kąpielisko strzeżone, wypożyczalnie sprzętu turystycznego, paintball park oraz ośrodek wypoczynkowy. Turyści odpoczywający w Rzewnicy mają do dyspozycji także malownicze ścieżki rowerowe, ogólnodostępne parkingi, hangar na sprzęt wodny oraz zaplecze gastronomiczne . Corocznie Rzewnica jest sceną zmagań żeglarzy oraz miejscem, w którym odbywa się jedna z największych imprez szantowych na Pomorzu.

 Zakwaterowanie:

Zakwaterowanie odbędzie się w namiotach na polu namiotowym.

 

Pole namiotowe

Pole biwakowe o powierzchni 5 000 m2 położone jest w malowniczym terenie, na wzniesieniu w bardzo bliskim sąsiedztwie jeziora Szczytno. Do campingu przylega taras widokowy wykonany w kształcie statku. Teren pola biwakowego jest ogrodzony, wyposażony w oświetlenie oraz punkty do poboru energii elektrycznej. Obiekt przygotowany jest do rozbicia 40 namiotów. Część terenu została wydzielona do postoju 10 przyczep campingowych. Pole namiotowe posiada także własne zaplecze sanitarne (natryski)

                                                                                   

Wyżywienie:   

Tym razem korzystać będziemy ze stołówki która mieści się w kompleksie. Będziemy korzystać tradycyjnie z trzech posiłków(śniadanie ,obiad , kolacja)

Program:    

Każdy z naszych obozów skupia się na jakiejś dyscyplinie sportu .Zaplanowaliśmy dwa spływy kajakowe, trzy gry paintballowe  Oczywiście bez zmian pozostanie kwestia zajęć na rowerach ,gry zespołowe itp. W  wypadku rowerów mamy kilkadziesiąt kilometrów ścieżek rowerowych do dyspozycji.

Kajaki:

Rzewnica położona jest pośród najpiękniejszych i najbardziej uczęszczanych szlaków kajakowych północnej polski. Biegnąca przez teren gminy Rzeczenica granica pomiędzy dorzeczami Odry i Wisły sprawia,że turyści tu wypoczywający maja możliwość korzystania z rzek znanych i lubianych przez kajakarzy takich jak, Brda, ale i mniej znanych (i zarazem mniej zatłoczonych) jak: Gwda, Czernica i Biała.

Kompleks Turystyczny Rzewnica oczywiście oferuje turystom możliwość uprawiania turystyki kajakowej. Rzewnica dzięki swojemu położeniu na szlaku Brdy jest naturalną stanicą kajakarską i to ta rzeka jest przez turystów najczęściej eksploatowana.

Codziennie do naszej dyspozycji będzie kilka kajaków na których planujemy liczne zajęcia.

Ponad to , w planach mamy dwa długie kilkugodzinne spływ zakończony ogniskiem .

Paintball:

Tutaj bez niespodzianek , zaplanowaliśmy tak jak w zeszłym roku trzy gry paintballowe ! Podczas ostatnich obozów zauważyliśmy jak ogromną popularnością wśród Dzieci i młodzieży cieszą się gry wieczorne. Nasi podopieczni z wielkim zaangażowaniem brali udział w tego typu zajęciach. Tym razem chcemy wykorzystać fakt, że nasze pole namiotowe znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie rzewnickiego paintball parku. Nie pozostało nam nic innego, tylko zarezerwować aż trzy gry i czekać na wspaniałą zabawę. Oprócz samej gry w paintball, mamy zamiar na tym wspaniałym polu do gry zorganizować gry nocne.

     Rzewnicki  Paintball Park położony jest nad pięknym jeziorem Szczytno, które cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków oraz zagranicznych turystów przyjeżdżających do naszego kraju. Posiada on dwa pola rozgrywek. Pierwsze, to dwa hektary naturalnie ukształtowanego terenu (bagna, wzgórza) – otoczonego przez ogromny, przepiękny bukowy drzewostan. Drugi to speedballowe pole stworzone specjalnie dla najbardziej wymagających klientów. Wszystkim naszym obiektom towarzyszy pasja tworzenia atrakcji niezwykłych, dostarczających niezapomnianych wrażeń podczas rozgrywek.

 

Ponad to , jak to z LiderSport, wiele innych atrakcji : ogniska,śpiew i gitara, gry zespołowe i wiele,wiele innych.

Jak można  się zapisać?

Możesz zadzwonić:

Sławomir Kasperek 501448903

Sebastian Widlarz 608509743

Możesz wysłać e-mail:

kasperpilot@wp.pl

Opłatę można uiścić przelewem:
Sebastian Widlarz
oś Kopernika 17/20
34-100 Wadowice
telefon: 608509743,
Rachunek bankowy: 94 1020 1433 0000 1502 0023 7503
Lub osobiście na krytej pływalni DELFIN w Wadowicach.

Uwaga !

Ostatecznego terminu zapisów nie podajemy. Na obóz zabieramy ograniczoną ilość osób, o przyjęciu na obóz decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia można dokonać juz na:   kasperpilot@wp.pl

 

Serdecznie zapraszamy na letnią przygodę z  LiderSport

 

 

 


Aktualności

Kto okazał się najlepszy w gminie w narciarstwie alpejskim?

Kto okazał się najlepszy w gminie w narciarstwie alpejskim?

W środę (8.03) na stoku "Beskid" w Spytkowicach odbyły się IX Mistrzostwa uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z gminy Wadowice w narciarstwie alpejskim oraz V Mistrzostwa uczniów szkół ponadgimnazjalnych w narciarstwie...

Więcej

Informacje dotyczące ferii zimowych 2019/Rytro

Rytro 2019

Więcej